Легковий автомобіль був у дорозі 4 год, долаючи щогодини 70 км. Вантажівка була в дорозі 7 годин. Скільки кілометрів щогодини долала вантажівка, якщо вона проіхала на 70 км більше,ніж легковий автомобіль?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легковой автомобиль проехал 70*4=280 (км). Грузовик проехал 280+70=350 (км). Ежечасно грузовик проезжал 350/7=50 (км). Ответ: 50 км.