Үлгі бойынша мәтіндердегі зат есімдерді сын есімдерді тіркеп,сөз тіркестерін құраңдар.мәтін бойынша диалог құрып, өзара сөлесіңдер. пожалусто помогите перевести я оченю прошу помогите !ээто казахский язык нужно с казахского на...

Үлгі бойынша мәтіндердегі зат есімдерді сын есімдерді тіркеп,сөз тіркестерін құраңдар.мәтін бойынша диалог құрып, өзара сөлесіңдер. пожалусто помогите перевести я оченю прошу помогите !ээто казахский язык нужно с казахского на русский язык
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
қызыл алма əдемі көйлек көрікті қыз ашық күн тұщықпал су