Ліхтарик з батарейкою коштує 4 грн. хлопчик на всі гроші,які були в нього, міг купити ліхтарик або 4 батарейки. скільки грошей було у хлопчика. логическая задача,но завела меня в тупик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
если мыслить логически ,то фонарик стоит- 3 грн, а 1 батарея- 1грн!
Гость
у меня решение другое, если взять за Х - батарейка, то фонарик 4Х Х+4х = 4 грн 5Х = 4 х = 4/5 х=0.8 грн,т е 80 коп - батарейка фонарик - 80*4 = 3 грн 20 коп у хлопчика було 3 грн 20коп