Лист до друга. Сначала розказать про себя потом поцикався як он учиться що читает ?

Лист до друга. Сначала розказать про себя потом поцикався як он учиться що читает ??ем захоплюеться де бувае под час каникул коли приедет в гости
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, як справи? Як ти? Я сьогодні йду до мастєр класу. А як ти вчишся, яку кижку любишь читати, чим захоплюєшься? Я на канікулах був у бабусі, а ти? Приезжай до нас , ми з бабусею на тебе чекаємо