Лист до Франческо Петрарка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лист до Петрарки Добрий день, шановний Франческо! Я, учень8-б класу Супрунівської ЗОШ, на уроках зарубіжної літератури познайомився з історією вашого кохання до Лаури та вашими чудовими сонетами. Вони справили на мене неповторне враження, бо в них ви ніби заглянули в мою душу, бентежну і закохану. І хоч між нами прірва років, але кохання об’єднує нас.  І тому я повторюю разом з вами:Благословенні будьте серця рани І вимовлене пошепки ім’я Моєї донни - ніжне і кохане. Франческо! Дякую вам за хвилини насолоди спілкування з вашими сонетами. Любий друже!Коли вас увінчували лавровим вінком, то одним із ваших привілеїв був дозвіл увінчувати інших. Тож кого б з моїх сучасників ви увінчали лавровим вінком? Сподіваюсь на продовження нашого листування.        До побачення.
Гость
Добрий день, шановний Франческо! Я, учениця ...класу ...школи, на уроках зарубіжної літератури познайомилась з історією вашого кохання до Лаури та вашими чудовими сонетами. Вони справили на мене неповторне враження, бо в них ви ніби заглянули в мою душу, бентежну і закохану. І хоч між нами прірва років, але кохання об’єднує нас. І тому я повторюю разом з вами: Благословенні будьте серця рани І вимовлене пошепки ім’я Моєї донни - ніжне і кохане. Франческо! Дякую вам за хвилини насолоди спілкування з вашими сонетами. Любий друже! Коли вас увінчували лавровим вінком, то одним із ваших привілеїв був дозвіл увінчувати інших. Тож кого б з моїх сучасників ви увінчали лавровим вінком? Сподіваюсь на продовження нашого листування. До побачення.