Лист козаку Швайці з казки джури козака Швайки по скаріше і конкретніше будьласка
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт Швайко!Нещодавно прочитала роман про твої пригоди.Мені дуже сподобалось,особливо частина "Самі на острові"я була вражена,вам не було моторошно самим бути на острові?Чи не були думки що на вас нападуть татари?Але я сподіваюсь що ви сильні і мужні хлопці тому їх не боїтесь.Барвінок був справжнім захисником,нічого не боявся.В кінці ви зустріли Тушкевича,які були ваші враження від його візиту?Смачні були раки?Бажаю успіхів у пригодах.
З нетерпінням чекаю на відповідь твій **************
26.11.2015(або будь яку дату)