Срочно! Много баллов. У поданному уривку визначте художні тропи. А вона, як мрія сну Чарівна, Сяє вродою святою, Неземною чистотою, Сміючись на пелюстках, На квітках Променистою росою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
метафора: сміючись на пелюстках,на квітках порівняння: а вона як мрія сну чарівна епітети: вродою святою,Неземною чистотою,