Літак доставив зміну зимівників з Києва на полярну станцію . Першого дня літак пролетів 2400 км.Це склало 0,8 шляху , який літак пролетів другого дня . А весь шлях за 2 дні склав 4,5 шляху третього дня . Яка довжинв повітряного...

Літак доставив зміну зимівників з Києва на полярну станцію . Першого дня літак пролетів 2400 км.Це склало 0,8 шляху , який літак пролетів другого дня . А весь шлях за 2 дні склав 4,5 шляху третього дня . Яка довжинв повітряного шляху від Києва до полярної станції?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4,5:86,64,6/6-85^5))))) подалиста