Літ.анкета: Герасим Калитка Ім'я Походження Ключові риси Життєва винагорода Щоб до кожного пункта були цитати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
*ім'я :Герасим Никодимович Калитка *походження :був багатим крестьянином(про батьків мова не йшлась) (мав наймитів -свідчить про його статок, "глянеш оком навколо-усе твоє:там череда пасеться, там орють на пар , а тут зазеленіла вже пшениця й колосується жито-і все то гроші, гроші, гроші... кусочками, шматочками купував, а вже й у мене набралося:тепер маю двісті десятин-шматочок кругленький! " *ключові риси:любить гроші, хоче збагатитися ,сенс його життя - гроші:"маю п'ять тисяч, а ще треба не багато не мало- п'ятнадцять тисяч! " "...купить за п'ять тисяч сто тисяч фальшивих... " *життєва винагорода: Герасим хотів провести свою маніпуляцію з фальшивими грошми, обдуривши саму долю. Але найхитрішим тут виявився жид, котрий обдурив Герасима, підкинувши йому замість фальшивих грошей-папір. Через це Герасим втратив сенс життя в намагався накласти на себе руки. "С а в к а. Стривайте... куме, гляньте..... Г е р а с и м. А що? Г е р а с и м. бумага!.. обманив!.... " "на перекладині висить Никодимович".(Герасима врятував копач Бонавентура) я старалась)