Look at the pictures.Discuss the pictures with your partner.Use these worbs: plene.train.flew.fine.enjoyed.warm.went sightseeing.mountains.village.swimming example:S1 Where did Colin go during the holidays ? S2 He went ...

Look at the pictures.Discuss the pictures with your partner.Use these worbs: plene.train.flew.fine.enjoyed.warm.went sightseeing.mountains.village.swimming example:S1 Where did Colin go during the holidays ? S2 He went to Spein. помогите сделать я не поняла
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Посмотрите на фотографии.Обсудить цены с вашим партнером.Используйте эти worbs: о плене.поезд.полетели.нормально.понравилось.теплый.пошли осматривать достопримечательности.гор.деревня.плавание пример:С1, где Колин во время праздников ? С2 он отправился в Spein.