Lt;pgt;Помогите робы написать вопросы Начните со слов в скобкахlt;/pgt; lt;pgt;1.Our family is

<p>Помогите робы написать вопросы Начните со слов в скобках</p> <p>1.Our family isbig(is)</p> <p>2.Our mum`s name is Betsey(What)</p> <p>3.Our dad`s name is James(What)</p> <p>4.Our mum is a bank manager(What)</p> <p>5.Our dad is a bank managar(what)</p> <p>6.May father`s parents are in Scotland(Where)</p> <p> </p> надо ответы