Любі друзі, допоможіть мені будь ласка! Потрібен твір-роздум на тему: "Я вірю в майбутнє твоє, Україно!". Але! Твір-роздум!!! Тобто, теза, аргументи, висновок. Також, приклади з літератури, історії чи власного життя. Дайте хоча...

Любі друзі, допоможіть мені будь ласка! Потрібен твір-роздум на тему: "Я вірю в майбутнє твоє, Україно!". Але! Твір-роздум!!! Тобто, теза, аргументи, висновок. Також, приклади з літератури, історії чи власного життя. Дайте хоча б якісь ідеї, фантазії чомусь взагалі немає... Буду дуже вдячна!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украинец аааааааааааааааа