Магнітні батарейки. Космонавт О.Серебров на борту космічної станції показував дослід. У цьому досліді дві пальчикові батарейки, залишені у спокої на деякій відстані одна від одної, притягувалися одна до одної і розверталися про...

Магнітні батарейки. Космонавт О.Серебров на борту космічної станції показував дослід. У цьому досліді дві пальчикові батарейки, залишені у спокої на деякій відстані одна від одної, притягувалися одна до одної і розверталися протилежними полюсами одна до одної. Вивчіть і опишіть явище
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Каждая батарейка имеет заряды "+" и "-". Вокруг батарейки получается электрическое поле. Эти поля батареек взаимодействуют друг с другом и противоположные начинают притягиваться, что легко в невесомости. Никакого магнитного действия нет, только электрическое поле.===============================