Make up a dialogue on the following situation: You ask your friend what marks she got at the entrance ex ams and what subjects she studies at the Univ

Make up a dialogue on the following situation: You ask your friend what marks she got at the entrance ex ams and what subjects she studies at the University. You wonder how often she works in the laboratory and whether the work helps her to correct her pronunciation. You’d also like to know if she takes part in the work of the English club and what kind of work she does there.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Составьте диалог по следующей ситуации: Вы спрашиваете вашего друга, что отмечает она получила на вход бывших АМС и какие предметы она учится в университете. Вы задаетесь вопросом, как часто она работает в лаборатории и помогает ли работа ее исправить ее произношение. Вы также хотели бы знать, если она принимает участие в работе английского клуба и какую работу она делает там. Надеюсь тебе поможет!