Мар’яна Пироженко другий рік поспіль працює на підприємстві «Хлібодар». Вона має
Мар’яна Пироженко другий рік поспіль працює на підприємстві «Хлібодар». Вона маєставку за основною посадою та працює на 0,5 ставки за сумісництвом. Її робочий день ненормований. Цієї осені Мар’яна звернулася до керівництва підприємства з проханням надати додаткову відпустку терміном 15 днів для туристичного відпочинку у Ворохті.
Завдання:
1. Якими нормативно-правовим актами регулюються вказані правовідносини?
2. Яка тривалість основної відпустки працівника?
3. Який порядок обрахування основних та додаткових відпусток працівників?
4. Додаткову відпуску якої тривалості нададуть Мар’яні, якщо її посаду включено до списку посад, за яким надається додаткова відпустка за ненормований робочий день?
Ответ(ы) на вопрос:
1+4+2+3= Sex and trax mother