Машиніст потяга, що рухається зі швидкістю 72 км/год , натискає на гальмо, після чого поїзд, проїхавши ще 2 км, зупиняється. а) Яким було прискорення потяга під час гальмування? б) Скільки часу тривало гальмування? в) Якою була...

Машиніст потяга, що рухається зі швидкістю 72 км/год , натискає на гальмо, після чого поїзд, проїхавши ще 2 км, зупиняється. а) Яким було прискорення потяга під час гальмування? б) Скільки часу тривало гальмування? в) Якою була середня швидкість потяга за час гальмування? г) Яким було переміщення потяга за перші 10 с  гальмування? д) Яким було переміщення потяга за останню секунду гальмування?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Дано: v0=72 км/ч = 20 м/с v = 0 м/с S=2 км = 2000 м --------------------------- а-? t - ? vcp -? S(10)-? Решение: [latex]a = \frac{v^{2}-v_{0}^{2}}{2*S} = \frac{400}{4000} = 0,1 m/s^{2}[/latex] [latex]t = \frac{v-v_{0}}{a} = \frac{20}{0,1} = 200c[/latex] [latex]v_{cp}= \frac{S}{t} = \frac{2000m}{200c} = 10m/s[/latex] [latex]S(10) = v_{0}*t- \frac{a*t^{2}}{2} = 200 - 5 = 195m[/latex] S(200) = 2000 м S(199) = 1999,95 м S (за последнюю секунду) = 2000 - 1999,95 = 0,05 м = 5 см
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы