Математика 4 класс як записати задачу 757 Для школи придбали 240 квитків у цирк та 420 квитків у театр . Четверту частину квитків у театр і шосту частину квитків у театр віддали учням початкових классів. Скільки всього квитків ...

Математика 4 класс як записати задачу 757 Для школи придбали 240 квитків у цирк та 420 квитків у театр . Четверту частину квитків у театр і шосту частину квитків у театр віддали учням початкових классів. Скільки всього квитків віддали учням початкових классів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 240 : 4 = 60 -отдали билетов в цирк  2) 420 : 6 = 70 - отдали билетов в театр 3) 60 + 70 = 130 - отдали младшим классам