Мекен үстеуі бар 10 сөйлем жазып беріндерші. ( Қайда? Қайдан?-деген сұраққа жауап береді ).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ауылда даладан шаршап кирип, муздай кымызды симирип аласын. Балалар мектепке кетти. Атам мен акем дукеннен кел ген ше мен уйди жинап койдым. Жазгы демалыста биринши Алматы каласына, одан кеин Астана га кетиик. Кустар кыста жылы жакка ушып кетеди. Биз бугин ауылдан калага келдик. Акем менин ардайым ис-сапарда журеди, бугин Гана келди Кызылордадан.