Мектеп формасын киiндер. 2 сабакка кешiкпендер. 3 бiр-бiрiнмен достык, адептiлiк карым

Мектеп формасын киiндер. 2 сабакка кешiкпендер. 3 бiр-бiрiнмен достык, адептiлiк карым- катынаста болындар. 4 улкен адамдарга жол берiндер. 5 сабак устiнде шуламандар. 6 узiлсте жугiрмендер бiр бiрiмдi итермендер заттарды лактырмандар. 7 тартiп пен тазалыкты сактандар. 8 мектеп мулкiне зиян келтiрмендер. переведите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
, носили сменную смазывающие ветер. Календарь девочек праздник носить коричневое платье и белый фартук, и поставить на простой черный фартук, лук, привязали на их головы.