Мен күнде тамақтан...... біз....... 5 класс сен күнде тамақтан...... сендер....... қазақ тілі

Мен күнде тамақтан...... біз....... 5 класс сен күнде тамақтан...... сендер....... қазақ тілі сіз күнде тамақтан....... сіздер.......... ол күнде тамақтан....... олар........... помогите срочно пожайлуста очень надо сделать заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я напишу только слова по порчдку где пробелы есть. 1тамактанамыз. 2 быз тамактанамыз 3тамактанады. 4сендер тамактанасындар. 5 тамактанасыз. 6 сыздер тамактанасыз. 7 тамактанады. 8 олар тамактанады.