Менде оте жаксы досым бар. Онын аты - Амина. Ол оте карапайым, мейiрiмдi, конiл адам. Бiз бiр бiрiмiздi кышкентай кезымызден былемiз. Екеумiз омiрi бырге журемыз. Ол оте жаксы адам. Сурасан барiне комектеседi. Бундай дос ешкымд...

Менде оте жаксы досым бар. Онын аты - Амина. Ол оте карапайым, мейiрiмдi, конiл адам. Бiз бiр бiрiмiздi кышкентай кезымызден былемiз. Екеумiз омiрi бырге журемыз. Ол оте жаксы адам. Сурасан барiне комектеседi. Бундай дос ешкымде жок. Мен сены жаксы коремын - Амина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У меня есть очень хорошая подруга. Ее зовут - Амина. Она очень простая, милая и веселая. Мы знаем друг друга с детства. Мы всегда ходим вместе. Она очень хороший человек. Кто не попросит всем помогает. Такой подруги ни у кого нет. Я тебя люблю - Амина