Мене звуть Буратіно. Мальвіна мене вже навчила читати і писати, але я хочу ходити в справжню школу. розкажіть мені, будь ласка, яка ваша школа, чи багато хлопчиків у вашому класі, як звуть вашу вчительку і що ви вивчаете. ВАМ Т...
Мене звуть Буратіно. Мальвіна мене вже навчила читати і писати, але я хочу ходити в справжню школу. розкажіть мені, будь ласка, яка ваша школа, чи багато хлопчиків у вашому класі, як звуть вашу вчительку і що ви вивчаете. ВАМ ТРЕБА ДАТИ відповідь Буратіно
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нас дуже красива школа, у ній хороші та розумні вчителі! красиві хлопчики та дівчатка, ми вивчаємо багато цікавих предметів... мій улюблений українська мова*! Нашу вчительку звати .......... . ось така у нас рідненька школа)