Мені потрібно 4 речення з дієприкметниковим та 4 з дієприслівниковим зворотом. Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Дієприслівникові Вихопившись (куди?) на узвишшя, кінь розкотисто заіржав, радуючись (чому?) молодій своїй силі  Іноді туман на озері розривається, одкриваючи блідо-блакитну воду (Леся Українка) Літа не минули, лиш, втомившись жаром палким, на хвилину заснули (Лепкий) Вертаючись додому, Юхим з греблі побачив сина (Головко     Це дієприкметникові звороти Усі побігли по широкій греблі, яку обсадили знизу вербами. Її маленька постать, яку обшила м’яка зеленувата тінь акацій, здавалася надзвичайна граційною. Безмежний степ, ужитий снігом, спав  Веселка, овіяна вітром, в моїх зацвітає очах