Мени потрибно напысаты текст миркування на тему "Чи схвалюэш ты повединку хлопцив

Мени потрибно напысаты текст миркування на тему "Чи схвалюэш ты повединку хлопцив" 5-7 речинь 4 клас ДПА укр.мова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я написала так : Чи правильно зробили хлопці ? Ні ! Бо вони повинні були бути однім цілим . А вони почали сваритися . А в цій ситуації треба було взаємо діяти . Одже треба поводитися дуже обережно у всіх ситуаціях . Как то вот так . Удачи !