Мені потрібно скласти байку на тему як мої друзі потрапили в халепу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друг потрапив в біду Припустимо, що у Вашому житті все йде нормально, своєю чергою, а ось у найкращого друга (подруги) сталася біда: помер хтось із близьких або стався розрив з другою половиною або (не дай Бог) згорів будинок ... або трапилося щось інше, але теж дуже неприємне. І Ваш найкращий друг (подруга) звертається до Вас, тому що більше звернутися йому (їй) нема до кого. А, може бути, навіть не звертається, а Ви просто як зазвичай телефонуйте йому (їй) або приходьте, дізнатися, як справи, посидіти-поговорити, а тут таке ... Ви свого друга (подругу) любите, щиро хочете допомогти, полегшити страждання, але не знаєте як. Що робити в цій ситуації? Основне, що потрібно зробити, це спробувати зрозуміти: наскільки критично стан одного (в подальшому для стислості будемо писати «подруга» і «вона», але все сказане можна віднести і до неї) і якої сили потрібна йому допомога, як скоро він зможе впоратися сам? Якщо людина не плаче і не сміється, і нічого не говорить, а просто абсолютно спокійно і безмовно дивиться в точку - це дуже погана ознака! (Пам'ятаєте, що ми ведемо мову про те, що сталося нещодавно горе, біду, а не про ту ситуацію, коли людина просто не переживає і саме тому не плаче і ніяк не коментує подію). Так ось, якщо ваш друг впав у ступор - це означає, що людина заховав своє горе далеко в глиб себе, це значить, що переживання його настільки сильні, що він їх фізично в даний момент просто не може переживати. Ситуація це погана тим, що зовні людина спокійна і здається, що не переймається зовсім, але, насправді, переживання є, просто людина від них закривається - закривається від реальності. А через деякий час вони повертаються і протікають набагато сильніше. Це як би бомба уповільненої дії. У цьому випадку обов'язкова допомога психолога !!! Постарайтеся переконати свого друга звернутися до психолога. Якщо він категорично відмовляється, запропонуйте бодай зателефонувати на телефон довіри. Зверніться в реабілітаційні центри самостійно і попросіть психологів надати допомогу. Якщо ви бачите сльози, чуєте ридання - це означає, що процес «одужання» вже настав. Плачу і ридаючи, людина позбавляється від горя. Звичайно, це не означає, що Ви повинні розвернутися і піти, спробуйте поспівчувати, якщо можете. Якщо не можете, починаєте самі дуже сильно переживати і погано себе почувати - покличте когось на допомогу - друзів, сусідів. Чи не вмовляйте одного зупинити ридання, перестати плакати - шлях поплаче і «виплачеться». Ви можете обійняти його - нехай плаче в ваших обіймах.