Менің сүйікті спортшым тақырыбына шағын мәтін құрап беріңіздерші кеминде 140-150 соз, өздік есімдігі болу керек өтінемін!! Сабина Алтынаева туралы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен суйикти спортшымыз ол Лионель Месси ол Барселона дейтин футбольный клубта ол өте мықты ойнайды оның бойы 169 ол адамдардын арасынан отип Кете береди 4 адам 4 жанынан келсе оларды ашейин алдап кетеді ол өте мықты футболшы ол менең өте суйикти спортшым