Мені треба придумати 2 речення із звертанням 2р. з ставними словми і 2р. означенням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сину, люби Україну! Андрію, виконуй домашнє завдання. Напевно, сьогодні буде дощ Я його зустріну,безперечно. Люби нашу рідну Україну. Наша мова багата , красива, мальовнича
Гость
1.Друже, розпочнімо гарну працю! 2.Любий друже, ходімо сьогодні до парку! 1.Крізь ці кущі, здається,ніхто не пробереться. 2.Думаю, сьогодні буде гроза. 1.Вже за мить сховав вітер сонечко, і сиві хмари посипали на землю сніг.2.На мальовничих берегах Дніпра розкинувся Київ