Мені треба скласти розповідь " Яке значення для людини має мова?" ( 5-7) речень : ( 4 клас ДПА сторінка 49. будь ласка допоможуть мені :( , :) .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мова відіграє величезну роль у житті людей. По-перше, нею ми спілкуємося один з одним. Ні жести, ні міміка, ні звуки не можуть замінити повноти відображення світу мовою. По –друге, вона дозволяє заспівати гарну пісню. По-третє, завдяки їй ми можемо читати книги. По-четверте, дізнаватися про те, що накопичило людство. По-п’яте, мова вчить нас образно мислити. Один предмет можна виразити різними синонімами. Без знання мови не можна бути гарними співрозмовниками, багато читати та знати.