Мені задали написати переказ на тему плаванняДе найти твір або перказ на цю тему?
Мені задали написати переказ на тему плавання
Де найти твір або перказ на цю тему?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плаванням можна займатися практично все життя. Починати займатися можна в любому вiцi, хоч з народження. Обираючи чи то різноманітні вправи у воді на зразок аква-аеробіки, чи навіть синхронне плавання, чи просто розслабляюче плавання у басейнi.
З допомогою плавання можна досягти загального тренувального ефекту, розвинути пластику тіла. Плавання позитивно впливає на стан центральної нервової системи, позбавляє збудливості та роздратованості, а вода сама по собі покращує обмін речовин. Уміння плавати має велике значення в житті людей. Нерідко від цього залежить життя.
Зайняття плаванням та проведення дозвілля на воді є дуже важливим чинником здорового способу життя, оптимальним видом рухової активності для кожної людини незалежно від віку і статі, ефективним лікувально-профілактичним засобом та життєво необхідним навиком.