Менын досым реферат на казакском языке пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің досым аты( вставь имя). Ол (возраст) жаста. (Имя) (класс пример; алтыншы) сыныпта оқиды. (Имя) сары шаш. Менің досым күшті және ақылды. ол өте жақсы оқиды. как то так, можешь дополнительно написать в переводчик на русском языке о своем друге, только пиши грамотно и глагол на последнее место( правило в казахском языке)
Гость
Сәлем менін атым ...... Менің ұлты украин досым бар.Оның аты Саша. Ол менің ең жақын досым.Мен оған қазақша сөйлеуді күнде үйретем