Метафора у віршу «Галерник»

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
: О святе іспанське море, криваве море, (абстрактне, переносне значення, метафора, що може означати і людське життя, і вплив Всесвіту на долю людини);полісиндетон –нагромадження у фразі  сполучників з метою підкреслення роздумів ліричного героя про глибину й незбагненність світу:
Гость
МЕТА: навчальна – ознайомити школярів із творчістю Луїса де Гонгора-і-Арготе; навчити учнів робити ідейно-художній зміст твору «Галерник»; виділяти основні мотиви, настрої, визначати роль у них метафори та інших художніх засобів; розвивальна – поглибити навички ідейно-художнього аналізу поезії; виховна – виховувати високі духовні цінності.