Між словами треба вживати сполучник і у словосполученнях рядка: А айстри (і, й) чорнобривці, яблука (і, й) груші, кавун (і, й) диня; Б прийшов (і, й) побачив, прочитат

Між словами треба вживати сполучник і у словосполученнях рядка: А айстри (і, й) чорнобривці, яблука (і, й) груші, кавун (і, й) диня; Б прийшов (і, й) побачив, прочитат и (і, й) обговорити, зайшов (і, й) сказав; В Оксана (і, й) Тарас, народ (і, й) мова, зателефонував (і, й) повідомив; Г літо (і, й) осінь, перший (і, й) другий, читав (і, й) переказував; Д білий (і, й) чорний, сад (і, й) поле, співав (і, й) танцював.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скорее всего, ето Д., хотя если можно выбрать 2 варианта,то А тоже