Михайло Сергійович Грушевський, намагаючись підкреслити, що ніколи не ідеалізував історичних осіб, протиставляв істориків представникам іншої професії. Він говорив, що історики ставлять "не іконостас, а галерею типових представ...

Михайло Сергійович Грушевський, намагаючись підкреслити, що ніколи не ідеалізував історичних осіб, протиставляв істориків представникам іншої професії. Він говорив, що історики ставлять "не іконостас, а галерею типових представників нашого громадського руху, в плоті і крові, в сильних і слабих формах їх діяльності". Кого громадський діяч протиставляв історикам? а) художників б) малярів в) іконописців г) письменників д) священиків
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми не іконописці, а історики. Ставимо не іконостас, а галерею типових представників нашого громадського руху, в плоті і крові, в сильних і слабих формах їх діяльнос