Мінерал, який у природі зустрічається у вигляді прозорого каміння кубічної форми,

Мінерал, який у природі зустрічається у вигляді прозорого каміння кубічної форми,добре розчиняється у воді. У давнину він був дуже цінним, у деяких країнах його використовували у якості грошей. У Центральній Африці його продавали на вагу золота. Утім у наші часи він зустрічається у кожному домі. Як ми його називаємо. В чому його цінність?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Смешно, Давид, смешно.