Мини-твир на тему" Моя улюблена музика" (5-7речень) використовуючи слова з орфограмою "Написання -н- и -нн- у прикметниках".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій улюблений стиль музики дабстеп.Дабстеп (англ. dubstep, МФА: [dʌbstɛp]) - музичний жанр, що виник на початку 2000-х років в південному Лондоні як одне з відгалужень геріджа. За звучанням дабстеп характеризується темпом близько 140 ударів на хвилину, домінуючим низькочастотним басом і розрідженим брейкбітом на задньому плані. Мені б хотілося сказати, що ця музика дійсно сповнена енергії, вона допомагає мені розслабитися, бути в гарному настрої ...