Міні Твір про Сергія і Дмитра з твору "Митькозавр із Юрківки, або химера лісового озера"на завтра срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всі ми любимо літні канікули, коли немає уроків , можна гратися довхочу . Одні з таких продуктивних літніх канікул змалював Ярослав Стельмах у повісті"Митькозавр з Юрківки , або Химера лісового озера" Героями твору є два хлопчики п 'ятикласники- Митько й Сергій. Отримавши завдання з Ботаніки зібрати колекцію комах за літо ,винахідливі друзі вмовляють батьків відпустити їх на літо до Митькової бабусі в село .Батьки Сергія одразу не погоджуються, бо знають, яка то вибухова сила, ці двоє друзів, але, зрештою, здаються, піддавшись вагомим аргументам про "передчасне старіння наших організмів" та двійки за незібрану колекцію, що придумав Митько. Спочатку хлопці не виявляють жодної цікавості до збирання усяких комах, до вивчення зоології, бо чим вона може бути краща за ботаніку? Приятелі збираються присвятити час виключно забавкам, як це й годиться п'ятикласникам, що важко працювали весь навчальний рік. Майбутні шестикласники знають уже стільки, що навіть не снилося Васькові, який гадав, що пошив їх у дурні. Хлопці переповнені гордістю за свою обізнаність у динозаврах, вони чудово провели час і сповнені сил для нових відкриттів, адже вони найкращі друзі, великі однодумці.