Мінітвір на тему Великодні свята на порозі ) СРОООООООЧНООООООО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Великодні свята вже на порозі...Всією родиною ми готуємоя до них.Бабуся і мама печуть пасхи,я розфарбовую яйця,  а тато і дідусь прибирають надворі.Ось вже бабуся і матуся свою справу закінчили та готують різні смачні страви...Перед Великодніми святами у нашій родині завжди метушня...Але це настільки приємно що ми всією сім'єю,родиною працюємо.Ввечері прикрашаємо будинок,уночі святимо пасху, а зранку зустрічаємо гостей.