Місяць яснесенький промінь тихесенький кинув на нас. Аж суне вовк,такий страшенний та здоровенний.Вріжу скибочку хліба мякеньку,пригощу козенятко маленьке. У старезнім  бору я чорниці беру. Заєць той хитрющий скік та скік.Євесе...

Місяць яснесенький промінь тихесенький кинув на нас. Аж суне вовк,такий страшенний та здоровенний.Вріжу скибочку хліба мякеньку,пригощу козенятко маленьке. У старезнім  бору я чорниці беру. Заєць той хитрющий скік та скік.Євеселі слова, як зелена трава, а є злющі-презлющі, як мухи колючі.        ПІДКРЕСЛИТИ ПРИКМЕТНИКИ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яснесенький,тихесенький,страшенний,здоровенний,мякеньку,маленьке,старезним,хитрющий,весели,зелена,злющи-презлющи,колючи. прикметники подчёркиваются волнистой линией.