Мліє степ у малинових променях передвечірнього сонця. Мліє і сходить до неба степова імла- теж малинова.А тумани вже давно щезли: розвіяли їх сині та теплі вітри проти сонечка. А тополеня... Допоможіть продовжить текст.Будь-ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А тополеня колишеться від вітру. Які прикрасні види! Травичка покрита росою раз в раз колихається коли на неї вилазить якась комашка. Степ, який же ж ти прикрасний. Хочеться дивитись на тебе не відриваючись.