Мне нужно сочинение на тему хорошие качества человека на Казакском (5 предложений)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адамдын жаксы касиеттерин истеринен билуге болады.Адамдын жаксы касиеттерине мыналарды жаткызуга болады ,олар: созинде туру, кылган исинен жауап беру. Жаксы Адам досын киындыкта тастап кетпейди.Адамдын жаксы болуына тарбие тикелей катысты.Вот это я смог написать но предупреждают что много ошибок н , к ,о надо на каз писать