Мне нужно срочно предложения и словосочи тание на тему молочные продукты .на казахском языке. Зарание спасибо
Ответ(ы) на вопрос:
Казактын суттен жасалатын тагамдары оте коп. Мысалы: сиыр сутинен каймак алынады, каймактан май алады. Иримшик, курт, сарысу жасалады. Айран уйытады.Туйе сутин шубат деп атайды. Бие сутин кымыз дейди. Сут тагамдарынын адам агзасына пайдасы мол.