Много баллов даю!!!! Помогите прошууу!!!!Нужно по этому тексту составить 5 вопросов ( по казахски вопросы) .Заранее спасибо

Много баллов даю!!!! Помогите прошууу!!!! Нужно по этому тексту составить 5 вопросов ( по казахски вопросы) . Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)астананын негизи нешинши жыл калаган? 2)нешинши жылдар аралыгында Акмола деп аталды? 3)кандай кала болып озгертилди? 4)нешинши жылы тандау кукыгына ие болды? 5)нешинши жылы акмола облысы мемлекет астанасы деп жарияланды? Удачи! :)