Моє ставленя до дядька Шпичака в Оповіданя ЛОсь Євгена Гуцало

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю,що дядько Шпичак є втіленням зла у творі "Лось". По-перше він браконьєр.Він знищує ні в чому невинних тварин заради грошей і трофеїв . По - друге його нещадний характер теж дається в знаки.Він не пощадив беззахисного звіра,а ні дітей ,які його рятували. Моє ставлення до нього вкрай негативне через його нещадність та противний ,злий характер і його хоббі,яке не приносить користі нікому крім нього,а також через зневажливе ставлення до тварин.