Мої роздуми над твором В. Дрозда "Кінь шептало"
Ответ(ы) на вопрос:
Кінь Шептало - особливий ...Він не такий як усі , його не турбує те , що турбує його друзів. Він своїми рисами ,ставленням до життя ,глибиною думок нагадує старого мудреця...
Шептало - мудрий , виносливий , покірний , люблячий , але з іншого боку він відсторонений від усіх .Шептало - терпеливо виносив усі знущання Степана .
Алеодного разу йому набридло і він побіг світ за очі , щоб побачити справжньогго себе.
"Який ж справжній Кінь Шептало?!" -БІЛИЙ, ОСОБЛИЙ , НЕ ТАКИЙ ЯК УСІ!
На мою думку , в образ Шептала В.Дрозд вклав риси людей , які віддано люблють невдячний зарозумілих , жорстоких тварин в образі "людей"...