Мої враження від твору джури козака швайки 6 клас 7-8 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джури козака швайки дуже захоплюючий твір який написав В.Рудківський.Цей твір має три частини.Мені подобається друга частина "На козацьких островах"(Друга частина мені була найцікавішою).Чому вона мені подобається спитаєте ви?тому що від саме цієї частини я не могла вірватися, читала б і читала.Також мені сподобався один розділ-це є Санькова ворожба.В ньому розповідається як козаки розкрили Саньковий талант ворожби. Самий твір мені подобається, але самедруга частина і Санькова ворожба мені саме найбільше подобається