Молода берізка вибігла на узлісся. Хотіла подивитись, що на світі робиться. На узліссі просторо, дерева не затуляють виднокруг. І так багато сонця. І так легко дихається.Берізка ледь чутно шелестіла своїм ясно-зеленим листям. М...

Молода берізка вибігла на узлісся. Хотіла подивитись, що на світі робиться. На узліссі просторо, дерева не затуляють виднокруг. І так багато сонця. І так легко дихається. Берізка ледь чутно шелестіла своїм ясно-зеленим листям. Мабуть, розмовляла... З ким і про що могла розмовляти берізка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмовляла з вітром. Тому що сказано шелестіла.