Морфологический разбор на казахском слов:1 Бала2 Отбасы3 Ақын

Морфологический разбор на казахском слов: 1 Бала 2 Отбасы 3 Ақын
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) бала - ба-ла - 2 буын     б - дауыссыз,уян     а - дауысты,жуан,ашык,езулик     л - дауыссыз,унди     а - дауысты,жуан ашык,езулик   4 дыбыс,4 арип ------------------------------------------------------------------------------- 2) отбасы - от-ба-сы - 3 буын    о - дауысты,жуан,ашык,езулик    т - дауыссыз,катан    б - дауыссыз,уян    а - дауысты,жуан,ашык,езулик    с - дауыссыз,катан    ы - дауыссыз,жуан,кысан,езулик ----------------------------------------------------------------------------------------- 3) а - дауысты,жуан,ашык,езулик     к - дауыссыз,катан     ы - дауыссыз,жуан,кысан,езулик     н - дауыссыз,унди