Морфологический розбір дієслів:люблю,благославляємо,визволяти!Пожалуйсто помогите тока срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
люблю-дієслово, початкова форма любити,недоконаний вид, дійсний спосіб 1 дієвідміна ,неперехідне  1 особа однини                                                           визволяти-дієслово, початкова форма визволяти, недоконаний вид,  дійсний спосіб, 1 дієвідміна, неперехідне,