Морська трава - дуже кориснийМорська трава - дуже корисний продуктМорська трава - дуже корисний продукт харчування. У ній багато вітамінів . З морськоїтрави можно готувати салати, варити суп. Люди, що  живутьна узбережжях і їдя...

Морська трава - дуже кориснийМорська трава - дуже корисний продуктМорська трава - дуже корисний продукт харчування. У ній багато вітамінів . З морської трави можно готувати салати, варити суп. Люди, що  живуть на узбережжях і їдять дуже багато страв із цієї рослини, мають високий зріст і міцне здоров`я. Крім того, зі стебел морскої трави навчилися виготовляти нитки й робити тканини, як із льону та бавовни. Морської трави в морі дуже багато. Росте вона швидко, і протягом року можна збирати по десять урожаїв. 2) Знайдіть у тексті приклади слів, які складаються з одного, двох і трьох звуків. 3) Запишіть окремо голосні та приголосні звуки, з яких складаються виділені слова. Вимовте ці звуки. Скористайтеся картою звуків, уміщеною на форзаці. ЗРАЗОК: Трава: гол. -  [ А ] , ПРИГОЛ. – [ т ], [ p ] , [ В ].
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у,ній,з, суп, що, на, і, із. зі. й, як, та, в, по