Мотузку завдовжки 35м розрізали на дві частини, довжини яких відносяться як 3:2. Знайдіть їх довжини?Будь ласка зробіть хто знає

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 35:5#5 це 3+2, тобто сума відносних частин#= 7(м)-довжина однієї частини мотузки 2)7*3=21(м)-довжина першого відрізка мотузки 3)7*2=14(м)-довжина другого відрізка мотузки Відповідь: 21 м, 14 м.